Музей «Dingęs shtetls», відвіданий під час подорожі, нагадав нам про історію, людей та життя литовських міст, яких ми сьогодні вже не побачимо. Це чутливе та значуще місце, яке дозволяє поглянути на минуле наживо та зблизька.
Квітуча весна зустріла учасників у садибі Бурбішкіс – середовище, повне кольорів, спокою та природної краси.
Не менші враження залишила етнографічна садиба Клебонішок, де зберігся автентичний дух старого литовського села, краса традицій і простота.
УПЦ «Мальва» щиро дякує Клебоніському музею за теплий прийом, співпрацю та підтримку.
Особлива подяка "Baldai.lt» за можливість подякувати нашим волонтерам з нагоди Дня народження «Мальви».
Також щиро дякуємо гіду Гінтас за цікаву розповідь, затишну атмосферу та подорож, яка залишила багато теплих спогадів.
























0 коментарів