Kelionės metu aplankytas muziejus „Dingęs štetlas“ priminė apie Lietuvos miestelių istoriją, žmones ir gyvenimus, kurių šiandien jau nebepamatysime. Tai jautri ir prasminga vieta, leidžianti pažvelgti į praeitį gyvai ir artimai.
Burbiškio dvare dalyvius pasitiko žydintis pavasaris – spalvų, ramybės ir gamtos grožio pilna aplinka.
Ne mažiau įspūdžių paliko ir Kleboniškių etnografinė sodyba, kur išlikusi autentiška senojo lietuviško kaimo dvasia, tradicijos ir paprastumo grožis.
UIC „Malva“ nuoširdžiai dėkoja Kleboniškių muziejui už šiltą priėmimą, bendradarbiavimą ir palaikymą.
Ypatinga padėka „Baldai.lt“ už galimybę „Malvos“ gimtadienio proga padėkoti mūsų savanoriams.
Taip pat nuoširdžiai dėkojame gidui Gintui už įdomų pasakojimą, jaukią atmosferą ir kelionę, kuri paliko daug šiltų prisiminimų.
























0 Comments