DAR VIENA SIUNTA IŠKELIAVO Į UKRAINĄ
a group of people standing on a sidewalk holding flags
DAR VIENA SIUNTA IŠKELIAVO Į UKRAINĄ
2026-01-20
Vairuotojas Vitalijus išvežė naują pagalbos siuntą, kurią rinkome kartu su jumis – Šiaulių bendruomene. Viską perdavėme fondui „Mama plius vaikas“, jie pasirūpina, kad siunta keliautų tiesiai ten, kur jos labiausiai reikia – pas karius.
Šįkart buvo nemažai dėžių su higienos priemonėmis. Nuo mažų dėžučių iki didelių maišų – viskas, ką surinkome kartu.
Fondas jau patvirtino, kad siunta atsidūrė pas adresatus fronte. Džiaugiamės, kad galime būti naudingi ir matyti, kaip kiekviena jūsų atnešta smulkmena susideda į didelį rezultatą.
Ačiū visiems prisidėjusiems ir lauksime jūsų toliau – renkamės ir toliau, kol pagalbos reikės.

0 Comments

NAUJIENOS

Panašios naujienos

Dar viena šilta žinia iš fronto!

Dar viena šilta žinia iš fronto!

Ukrainiečių integracijos centras „Malva“ perdavė lauktuves Ukrainos 107-ajai brigadai, o Šiaulių vorai prisidėjo savo pintais maskuojamaisiais tinklais. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad siunta sėkmingai pasiekė karius!

MŪSŲ PARTNERIAI

MŪSŲ DRAUGAI