Вітаємо Литву і литовців! Бажаємо вам цінувати незалежність, демократичні стосунки, радіти кожному дню, коли ви можете працювати, спілкуватися, святкувати, ростити дітей, подорожувати, мріяти…
TEGYVUOJA NEPRIKLAUSOMYBĖ! ХАЙ ЖИВЕ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!
Розпочинаємо реєстрацію до вже традиційного літнього табору в садибі у Крістіни!
Дякуємо всім, хто пожертвував частину свого GPM нашому центру – ваша підтримка дозволяє нам продовжувати підтримувати Україну, зміцнювати волонтерство та створювати безпечну громаду в м. Шяуляй.
Минув 1462-й день війни. Почався п’ятий рік повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.
0 Comments